Open dag Zwijsen College 3 februari

Open dag Zwijsen College 3 februari

Geplaatst op: donderdag 18 januari 2024

Iedereen heeft talenten. Onze school wil jou de kans geven om je talenten optimaal te ontwikkelen. Houd jij van kansen en uitdagingen? Ben jij leergierig en enthousiast? Dan is het Zwijsen College dé school voor jou! Brugklassers hebben een eigen plek binnen de school. Op je eigen laptop werk je in je eigen tempo aan je eigen opdrachten op je eigen niveau. We zorgen voor afwisseling en begeleiding op maat. Benieuwd hoe jouw Zwijsen er uit kan zien? Kom naar onze Open Dag op zaterdag 3 februari van 10.00 tot 14.00 uur, Prins Willem Alexander Sportpark 15 in Veghel.

Kom tijdens de Open Dag de sfeer proeven bij het Zwijsen College. Ontmoet onze leraren, laat je rondleiden door één van onze leerlingen of leraren, doe de speurtocht met de Open Dag App of loop zelf de route die we hebben uitgestippeld in ons mooie en kleurrijke schoolgebouw. Op die manier maak je kennis met alle vakken en studierichtingen en kun je uiteraard al je vragen stellen.

Wat is er allemaal te beleven tijdens de Open Dag?

 • Volg de voorlichting en doe de quiz. Hoe goed ken jij het Zwijsen?
 • Kom klimmen of tokkelen bij Gym, of doe mee aan één van onze andere sportactiviteiten!
 • Welk team wint de Zwijsen First Lego League bij Robotica?
 • Bezoek het talendorp; ga als een (pre)VIP in gesprek met leerlingen in Ask Me Almost Anything. Speel Duitse spelletjes, doe mee aan een questionnaire bij Frans en ontdek Nederlandse boeken die je nog nooit gezien hebt! Bezoek ook ons mooie leeslokaal!
 • Test hoeveel jij weet van de Nederlandse Rechtspraak en politiek bij Maatschappijleer
 • Haal de kunstenaar in jezelf naar boven bij Beeldende Vorming en bewonder de kunstwerken van onze leerlingen bij Kunst en CKV!
 • Speel het spel en laat je onderdompelen in de wereld van Aardrijkskunde en aanschouw eeuwenoude objecten bij Geschiedenis.
 • Kom kijken bij de spectaculaire demonstraties bij Scheikunde of experimenteer zelf: ontdek de onzichtbare kaarsenkiller of maak je eigen haargel
 • Kijk door een microscoop, speel het torsospel, verwar je hersenen bij het spiegeltekenen bij Biologie.
 • Ontsnap jij uit onze Wiskunde escaperoom?
 • Experimenteer bij natuurkunde met geluid, licht, krachten, beweging, energie, elektriciteit, magnetisme, radioactiviteit, sterrenkunde en quantumfysica.
 • En nog veel meer!!

In de aula kun je genieten van de Muziek optredens van onze leerlingen, onder het genot van een kopje koffie, thee of glaasje ranja. Hier starten ook de rondleidingen en kun je meer informatie krijgen over buitenlandse reizen. Op het schoolplein staat een foodtruckje, waar je wat lekkers kunt kopen bij leerlingen die geld inzamelen voor hun reis naar India. 

Installeer de app alvast op je telefoon om geen informatie over de open dag te missen! Tijdens de open dag kun je ook een speurtocht door het gebouw doen met deze app!