Fantastische slagingspercentages Zwijsen College en Fioretti College

Fantastische slagingspercentages Zwijsen College en Fioretti College

Geplaatst op: donderdag 13 juni 2024

Blijdschap na de examenuitslag! Het Fioretti College en het Zwijsen College laten fantastische slagingspercentages zien. Felicitaties voor alle leerlingen, hun ouders/verzorgers én onze collega’s!

Op het Zwijsen College zijn de slagingspercentages mooi. Van de in totaal 282 examenleerlingen rolt er na de herkansingen een slagingspercentage van 90% uit, waarbij ongeveer 88% van de havisten en 93% van de vwo-leerlingen het diploma behaalt. Juliën Koog en Paul van Asseldonk, locatiedirectie van het Zwijsen College zijn trots op deze percentages: ‘We zijn heel blij voor onze examenleerlingen, ouders en collega’s dat we aan ongeveer 90% van onze examenleerlingen hun diploma mogen gaan overhandigen. Het slagingspercentage op de havo is te vergelijken met vorig jaar en is goed. De resultaten bij het vwo zijn hoger dan afgelopen jaar en daar zijn we vanzelfsprekend blij mee. Daarbij hebben ook al onze leerlingen, die in één of meerdere vakken versneld het examen hebben afgelegd, het examen behaald. Met daarbij ook nog vier leerlingen die cum laude het diploma hebben behaald mogen we concluderen dat we samen trots mogen zijn op onze leerlingen. We wensen de geslaagden, na het harde werken, een hele fijne vakantie toe!’

Ook het Fioretti College laat mooie scores zien. Het haalbare slagingspercentage van de leerlingen van de basisberoepsgerichte leerweg en kaderberoepsgerichte leerweg is na het 2e tijdvak 98%. Voor de mavo-leerlingen is dit percentage 96%. Leerlingen van praktijkonderwijs deden het heel goed met een slagingspercentage van 100%. De leerlingen die niet meteen geslaagd zijn doen binnenkort een herexamen. Jan van Grunsven en Ingrid Vogels, directie Fioretti College, zijn trots: ‘Voor bijna al onze examenleerlingen kan nu de vakantie echt beginnen. Voor sommigen helaas nog niet. Zij gaan, samen met de leraren, nog even blokken. Wij feliciteren de geslaagden van harte en wensen degene die nog net niet geslaagd zijn heel veel succes toe!’

De directie en de medewerkers van beide scholen feliciteren alle geslaagden van harte met het behalen van hun felbegeerde diploma en wensen hen een fijne zomervakantie en veel succes met hun vervolgstudie.