Vandaag maakten de leerlingen van havo 5 en vwo 6 tijdens het onderwerp astrofysica een bijzondere reis door het heelal. Het mobiele planetarium bracht een indrukwekkende sterrenhemel rechtstreeks de school binnen. In de koepel werden sterren, nevels en melkwegstructuren tot in detail zichtbaar, waardoor de lesstof uit het boek ineens levensecht werd.
De leerlingen werden niet alleen meegenomen langs de constellaties en de bouw van het universum, maar ook geprikkeld om verder te denken, met uitdagende vragen en verdiepende uitleg die perfect aansloot op de examenstof. Het enthousiasme was voelbaar: verwondering maakte nieuwsgierigheid los.
Kijk eens wat vaker omhoog, stel de vragen die in je opkomen en laat je verbazen door alles wat boven je hoofd te ontdekken valt!
Bekijk ook deze verhalen
Geen verhalen gevonden.


